Dlaczego EVA

EVA ZDRÓJ to woda stworzona przez naturę – w tym tkwi jej doskonałość.

I to naturze zawdzięcza wszystko to, co w niej najcenniejsze. Ta nieskazitelnie czysta woda źródlana pochodzi z otoczonego dziewiczą zielenią uzdrowiska litewskich Druskiennik, regionu ukrytego wśród sosnowych lasów, znanego z dobroczynnych właściwości źródeł leczniczych.

Cechuje ją zrównoważona zawartość minerałów i zasadowe pH. Ma dobroczynny wpływ na organizm – oczyszcza go, odkwasza i nawadnia, dodając sił i łagodząc zmęczenie. Zapewnia zdrowe orzeźwienie i stanowi podstawę codziennej diety.

Pozyskiwanie ze sprawdzonego źródła oraz produkcja zgodna z europejskimi standardami, gwarantują bezpieczeństwo oraz niezmiennie delikatny i orzeźwiający smak.

Woda EVA ZDRÓJ jest krystalicznie czysta (NO3 0,00 mg/l) i ze względu na niską mineralizację polecana jest jako składnik diety niemowląt.

Niska zawartość sodu sprawia, że jest także rekomendowana dla osób z nadciśnieniem krwi oraz obrzękami.
Kationy
Wapń (Ca2+) 49,3 mg/l
Magnez (Mg2+) 5,9 mg/l
Sód (Na+) 2,2 mg/l
Potas (K+) 0,614 mg/l
Aniony
Węglowodany (HCO3+) 173,8 mg/l
Chlorek (Cl+) 2,7 mg/l
Siarczany (SO42-) <2 mg/l
Azotany (NO3) 0,00 mg/l

Nasza misja

EVA ZDRÓJ
wpływa dobrze

Zbilansowany skład i unikalne walory smakowe sprawiają, że EVA ZDRÓJ dobroczynnie wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Jej obecność w codziennej diecie kształtuje pozytywne nawyki żywieniowe dzieci i dorosłych. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania.

EVA ZDRÓJ konsekwentnie wspiera lokalne inicjatywy, angażując się w działania na rzecz najmłodszych z Twojego regionu. Przekazuje środki finansowe na prozdrowotne inicjatywy, mobilizuje dzieci do aktywnego spędzania czasu, a ich rodziców do dbania o zdrowie.

Ty kupujesz wodę EVA ZDRÓJ 0,5l

my przekazujemy 5gr z każdej butelki dla potrzebujących dzieci z Twojego regionu

Wybieraj wodę EVA ZDRÓJ i pomagaj z nami!