Dlaczego EVA

EVA ZDRÓJ to woda stworzona przez naturę – w tym tkwi jej doskonałość.

I to naturze zawdzięcza wszystko to, co w niej najcenniejsze. Długo poszukiwaliśmy właściwego źródła, które pozwoliłoby nam stworzyć idealnie zbilansowaną wodę mineralną – o doskonałym smaku i optymalnym składzie. Poszukiwania te zaprowadziły nas do Żeromina.

Cechuje ją zrównoważona zawartość minerałów i zasadowe pH. Ma dobroczynny wpływ na organizm – oczyszcza go, odkwasza i nawadnia, dodając sił i łagodząc zmęczenie. Zapewnia zdrowe orzeźwienie i stanowi podstawę codziennej diety.

EVA ZDRÓJ jest przeznaczona do codziennego spożycia, a jej zbilansowane składniki mineralne klasyfikują ją jako wodę, która może być używana do sporządzania posiłków dla dzieci i niemowląt oraz spożywania w nieograniczonych ilościach.
Kationy
Wapń (Ca2+) 55 mg/l
Magnez (Mg2+) 12,7 mg/l
Sód (Na+) 5,34 mg/l
Potas (K+) 2,06 mg/l
Aniony
Węglowodany (HCO3+) 220 mg/l
Chlorki (Cl) 6,48 mg/l
Siarczany (SO42-) 13,4 mg/l
Fluorki (F) 0,24 mg/l

Nasza misja

EVA ZDRÓJ
wpływa dobrze

Zbilansowany skład i unikalne walory smakowe sprawiają, że EVA ZDRÓJ dobroczynnie wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Jej obecność w codziennej diecie kształtuje pozytywne nawyki żywieniowe dzieci i dorosłych. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania.

EVA ZDRÓJ konsekwentnie wspiera lokalne inicjatywy, angażując się w działania na rzecz najmłodszych z Twojego regionu. Przekazuje środki finansowe na prozdrowotne inicjatywy, mobilizuje dzieci do aktywnego spędzania czasu, a ich rodziców do dbania o zdrowie.

Ty kupujesz wodę EVA ZDRÓJ 0,5l

my przekazujemy 5gr z każdej butelki dla potrzebujących dzieci z Twojego regionu

Wybieraj wodę EVA ZDRÓJ i pomagaj z nami!