Kocha(m) - Pomaga(m)

Wierzymy, że miłość i dobroczynność
wynosi się z domu.

Kupując wodę EVA ZDRÓJ każdy z nas ma szansę zaangażować się w pomoc, bo z każdej sprzedanej półlitrowej butelki naszej wody 5 gr trafia do potrzebujących dzieci z Twojego regionu.

Wspieramy sportowe pasje najmłodszych i ich zdrowy rozwój. Angażujemy się w regionalne inicjatywy, wpływając tym samym na standard i komfort życia lokalnych społeczności.

 

Ty kupujesz wodę EVA ZDRÓJ 0,5l w swoim sklepie

my przekazujemy 5gr z każdej kupionej w sklepie butelki dla potrzebujących dzieci z Twojego regionu

Wybieraj wodę EVA ZDRÓJ i pomagaj z nami!

Poznaj mapę wpływu
EVA ZDRÓJ i sprawdź,
jak wspieramy
Twój region.

warmińsko-mazurskie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej dla Dzieci i Młodzieży.

EVA ZDRÓJ wspiera Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy od kilku lat. Od 2017 roku jest partnerem Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, które specjalizuje się w leczeniu skomplikowanych schorzeń występujących u dzieci i młodzieży w zakresie głowy i szyi. Centrum skupia wybitnych specjalistów, którzy otaczając swych podopiecznych profesjonalną opieką, notują liczne sukcesy w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Dzięki środkom finansowym pozyskanym ze sprzedaży wody EVA ZDRÓJ, na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie powstał Radosny Plac Zabaw, z którego korzystają mali pacjenci szpitala.

pomorskie

Fundacja Pomorze Dzieciom

Fundacja zapewnia nieuleczalnie chorym dzieciom bezpieczny i przyjazny pobyt w domach rodzinnych. Podopieczni fundacji otrzymują stałą opiekę w ramach domowego hospicjum. Pracownicy fundacji dojeżdżają do swych podopiecznych, gdzie udzielają pomocy pielęgniarskiej, lekarskiej i rehabilitacji domowej. Rodziny dzieci objętych opieką mogą zaś liczyć na stałe wsparcie psychologiczne i socjalne. Opieka hospicyjna jest dostępna 24 godziny na dobę przez cały rok.

Środki przekazywane fundacji przez EVA ZDRÓJ przeznaczone są na realizację codziennych zadań – dojazd pracowników do podopiecznych oraz stałą opiekę nad nimi.

kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać

Stowarzyszenie powstało z myślą o potrzebujących, chorych i cierpiących dzieciach oraz dla ułatwienia prowadzenia działań pomagającym. Poprzez działania stowarzyszenia organizowane są akcje na rzecz potrzebujących np. koncerty, spotkania z aktorami, zbiórki darów rzeczowych i pieniędzy. Stowarzyszenie organizuje także licytacje, na których każdy może podarować coś, czego już nie potrzebuje, a co mogłoby zainteresować kogoś innego. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie wsparcia finansowego dla konkretnego podopiecznego.

EVA ZDRÓJ wspiera działalność charytatywną organizacji i przekazuje środki ze sprzedaży wody na jej bieżące potrzeby.