1 na milion

Cieszymy się, że możemy wspólnie pomagać dzieciom. Zapraszamy Cię do „Wielkiej akcji Pomocy 2018”

Celem jest zgromadzenie środków pieniężnych na zakup niezbędnego sprzętu dla małych pacjentów szpitali i hospicjów. Dlatego z każdej butelki przeznaczymy 5 gr na założony cel. Pomagaj z nami!

WIELKA AKCJA POMOCY 2018

Sprzedajmy

1 000 000

butelek wody EVA ZDRÓJ 0,5 L

NASZ CEL 2018

Z każdej butelki przeznaczymy 5 gr
na zakupu niezbędnego sprzętu dla potrzebujących

Cieszymy się, że możemy wspólnie pomagać dzieciom!

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Wojewódzki
Specjalistyczny Szpital
Dziecięcy w Olsztynie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie od 60 lat jest wiodącą placówką medyczną leczącą dzieci w północno-wschodniej Polsce. Zaspokaja potrzeby zdrowotne dzieci i młodzieży od okresu noworodkowego do 18. roku życia w zakresie diagnostyki, leczenia szpitalnego, rehabilitacji leczniczej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek
Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Szanowni Państwo,

dziękujemy Państwu za wieloletnią współpracę, dziękujemy wodzie EVA ZDRÓJ. Dzięki pozyskanym środkom wiele wspaniałych rzeczy udało się zrobić dla dzieci naszego Szpitala. Zakupiliśmy min. sprzęt do rehabilitacji, doposażyliśmy Oddział Chirurgii Głowy i Szyi, wyposażyliśmy szpitalny plac zabaw.

Dziś naszym wspólnym celem jest pozyskanie środków na zakup kardiomonitorów na oddział intensywnej terapii. To bardzo potrzebny i ważny sprzęt – od niego zależy zdrowie, a często życie naszych najciężej chorych pacjentów, w tym także ofiar wypadków. Będziemy wdzięczni za pomoc – zależy od niej bardzo wiele!

Nasz cel
1 000 000
butelek
Zbieramy na Kardiogram
%

województwo pomorskie

Hospicjum
Pomorze Dzieciom

Fundacja Pomorze Dzieciom zapewnia śmiertelnie chorym dzieciom bezpieczny pobyt w rodzinnym domu w ostatnim okresie ich życia. Świadczy 24-godzinną opiekę medyczną w ramach domowego hospicjum oraz udziela wsparcia psychologicznego i socjalnego całej rodzinie, którą stara się wspierać również w czasie żałoby.
Ewa Liegman
Prezes Zarządu Hospicjum Pomorze Dzieciom

Szanowni Państwo,

dziękuję za wspólne dokładanie dni do życia nieuleczalnie chorych dzieci. Dzięki Waszemu wsparciu lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci i psychologowie pokonują odległe trasy, aby umożliwić powrót nieuleczalnie chorych dzieci do ich rodzinnych domów. Dom jest najlepszą terapią. Całodobowa opieka hospicjum pozwala rodzinie być razem w tym kluczowym okresie. Dzięki Wam wiemy, że nikt w obliczu trudnych doświadczeń nie musi być sam.

W hospicjum uczymy się od naszych małych bohaterów, by nie szukać szczęścia, ale odnajdywać je w każdej chwili. Maluchy pokazują nam, że czasem w ciągu jednego dnia można przeżyć całe swoje życie. To jest właśnie esencja hospicyjnej idei. Jesteśmy szczęśliwi, że zostawiacie tutaj i w naszych sercach tak trwały ślad.

Nasz cel
1 000 000
butelek
Zbieramy na Samochód osobowy
%

województwo kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie
Łatwo Pomagać

Stowarzyszenie wspiera potrzebujące, chore i cierpiące dzieci. Poprzez działania stowarzyszenia organizowane są akcje na rzecz potrzebujących np. koncerty, spotkania z aktorami, zbiórki darów rzeczowych i pieniędzy, licytacje.

Wioletta górska
Prezes Stowarzyszenia Łatwo Pomagać

Szanowni Państwo,

dziękuję za wsparcie, jakie udzielacie poprzez projekt sprzedaży EVA ZDRÓJ. To dla nas wyraz Waszego dobrego serca, myślenia o chorych, często nieuleczalnie Dzieciach. Kto był na oddziale, gdzie płacz Małego Pacjenta jest codziennością, gdzie w powietrzu czuć cierpienie i strach, to wie, że Ci Wojownicy zasługują na wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze. Nie umiemy leczyć, ale potrafimy wyczarować uśmiechy na twarzach chorych Dzieci, poprawiając ich warunki bytowe w szpitalach i zasypując je prezentami.

Pompy infuzyjne są stosowane do ciągłego lub cyklicznego, dokładnego dawkowania leków. Pozwalają zarówno precyzyjnie dokonywać czynności przy Małych Pacjentach, ale, co też bardzo ważne, minimalizować ich ból i strach. Stare urządzenia generują hałas, który w nocy budzi małych pacjentów.

Nasz cel
1 000 000
butelek
Zbieramy na Pompa infuzyjna strzykawkowa
%