kwiecień 2016

EVA ZDRÓJ zagra w Naki Cup

Już w najbliższą sobotę, 16 kwietnia 2016 r., rusza EVA ZDRÓJ Turniej Piłki Nożnej rocznika 2007 rozgrywany w ramach XIX Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej NAKI CUP.

W całym turnieju udział weźmie 156 ekip z Polski i Europy. Zwycięzcy otrzymają 14 voucherów na mecz Polska?Holandia. Dla zdobywców pozostałych miejsc organizatorzy przewidzieli nagrody w postaci markowych piłek, odzieży sportowej i plecaków. Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe koszulki i medale.

Turniejowi towarzyszyć będą liczne atrakcje sportowe jak np.: ścianka wspinaczkowa, ujeżdżanie byka i strzały na celność. W tych konkurencjach również będą rywalizować uczestniczące w turnieju zespoły. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody. Na trenerów czeka dodatkowa atrakcja ? zmierzą się w trenerskim turnieju ujeżdżania byka. Podczas turnieju dla młodych zawodników i ich opiekunów przewidziano ciepły posiłek.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkania. Wyniki będzie można śledzić w trybie on-line za pośrednictwem strony www.naki.pl.

EVA ZDRÓJ turniej piłki nożnej odbędzie się na boisku Orlik przy Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Olsztynie (ul. Bałtycka 37a). Sobota 16 kwietnia 2016 r., start godzina 9:30.