Kocha(m) - Pomaga(m)

Wierzymy, że miłość i dobroczynność
wynosi się z domu.

Kupując wodę EVA ZDRÓJ każdy z nas ma szansę zaangażować się w pomoc, bo z każdej sprzedanej półlitrowej butelki naszej wody 5 gr trafia do potrzebujących dzieci z Twojego regionu.

Wspieramy sportowe pasje najmłodszych i ich zdrowy rozwój. Angażujemy się w regionalne inicjatywy, wpływając tym samym na standard i komfort życia lokalnych społeczności.

 

Ty kupujesz wodę EVA ZDRÓJ 0,5l

my przekazujemy 5gr z każdej butelki dla potrzebujących dzieci z Twojego regionu

Wybieraj wodę EVA ZDRÓJ i pomagaj z nami!

Poznaj mapę wpływu
EVA ZDRÓJ i sprawdź,
jak wspieramy
Twój region.

warmińsko-mazurskie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej dla Dzieci i Młodzieży.

EVA ZDRÓJ wspiera Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy od kilku lat. Od 2017 roku jest partnerem Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, które specjalizuje się w leczeniu skomplikowanych schorzeń występujących u dzieci i młodzieży w zakresie głowy i szyi. Centrum skupia wybitnych specjalistów, którzy otaczając swych podopiecznych profesjonalną opieką, notują liczne sukcesy w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Dzięki środkom finansowym pozyskanym ze sprzedaży wody EVA ZDRÓJ, na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie powstał Radosny Plac Zabaw, z którego korzystają mali pacjenci szpitala.

pomorskie

Fundacja Pomorze Dzieciom

Fundacja zapewnia nieuleczalnie chorym dzieciom bezpieczny i przyjazny pobyt w domach rodzinnych. Podopieczni fundacji otrzymują stałą opiekę w ramach domowego hospicjum. Pracownicy fundacji dojeżdżają do swych podopiecznych, gdzie udzielają pomocy pielęgniarskiej, lekarskiej i rehabilitacji domowej. Rodziny dzieci objętych opieką mogą zaś liczyć na stałe wsparcie psychologiczne i socjalne. Opieka hospicyjna jest dostępna 24 godziny na dobę przez cały rok.

Środki przekazywane fundacji przez EVA ZDRÓJ przeznaczone są na realizację codziennych zadań – dojazd pracowników do podopiecznych oraz stałą opiekę nad nimi.

kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie Łatwo Pomagać

Stowarzyszenie powstało z myślą o potrzebujących, chorych i cierpiących dzieciach oraz dla ułatwienia prowadzenia działań pomagającym. Poprzez działania stowarzyszenia organizowane są akcje na rzecz potrzebujących np. koncerty, spotkania z aktorami, zbiórki darów rzeczowych i pieniędzy. Stowarzyszenie organizuje także licytacje, na których każdy może podarować coś, czego już nie potrzebuje, a co mogłoby zainteresować kogoś innego. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie wsparcia finansowego dla konkretnego podopiecznego.

EVA ZDRÓJ wspiera działalność charytatywną organizacji i przekazuje środki ze sprzedaży wody na jej bieżące potrzeby.

1 na milion

Cieszymy się, że możemy wspólnie pomagać dzieciom. Zapraszamy Cię do “Wielkiej akcji Pomocy 2018”

Celem jest zgromadzenie środków pieniężnych na zakup niezbędnego sprzętu dla małych pacjentów szpitali i hospicjów. Dlatego z każdej butelki przeznaczymy 5 gr na założony cel. Pomagaj z nami!

Szczegóły akcji

Co słychać u EVY?

Aktualności

grudzień 2017
Częściej w wodzie ale bliżej murawy

Boisko i basen to miejsca, o których Mateusz Osełkowski może powiedzieć, że są jego drugim domem.

wrzesień 2017
Sukces w gemach

Nie zawsze można wygrywać, ale nigdy nie wolno się załamywać. To życiowe motto Anastazji Kuś – 10-letniej, obiecująco zapowiadającej się tenisistki.

lipiec 2017
Pozytywnie niegrzeczny

Kacper potrafi spędzać w skateparku 10 godzin dziennie. Ćwiczy i powtarza ten sam trik do momentu, gdy go opanuje. Nie odpuszcza.

Maj 2017
Szable w dłoń

170 milisekund. Tyle czasu na podjęcie decyzji oraz atak mają zawodniczki uprawiające szermierkę.

marzec 2017
Śnią mi się nutki

Choć ma dopiero 10 lat, Marcelina Rucińska ma niebywałe predyspozycje do rozpoczęcia światowej kariery skrzypaczki.

luty 2017
Moc Drobnych Gestów

Naprawdę niewiele potrzeba, aby okazać serce drugiemu człowiekowi. Wie o tym doskonale Julia Maculewicz, która otrzymała tytuł młodzieżowego wolontariusza roku.

luty 2017
Młodzież inspiruje na Warmii i Mazurach

Producent wody EVA ZDRÓJ od 2017 r. został mecenasem cyklu pt.: EVA ZDRÓJ Kocha(m)-Pomaga(m).

czerwiec 2016
Radosny Plac Zabaw od wody EVA ZDRÓJ

Dnia 6 czerwca 2016 r. na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie miało miejsce uroczyste otwarcie Radosnego Placu Zabaw.